UFO, mimozemšťané, kruhy v obilí

Zanechte zprávu

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8684"
Včera po práci (dne 23.3.2017) jsme na obloze s kolegyní viděly tmavě červené světlo, kterému jsme nevěnovaly pozornost, dokud nepřiletělo poblíž našeho města. létalo chaoticky střídaly se ostré zatáčky, rychlost a občas stálo na místě. přiletělo ze směru Říčan a tam po 10 minutách sledování zase nabralo směr a zmizelo z očí. Jsem si jistý že to nebylo letadlo, poznal bych světla na křídlech nemluvě bych slyšel jeho motory, vrtulník taktéž.
Taky jsme viděli celá rodina Ufo,jenže náhodně mi došli baterie ve fotáku. Byli to veliké 3 oranžové kruhy do trojúhelníku,nešlo přes to vidět,byli hodně vysoko,nebylo nic slyšet,bylo to tiché,a pozorovali ohňostroj. Byl to nádherný zážitek.Podruhé jsemto viděla s dcerou,muž se už nešel podívat,zakřičela jsem ať přinese foťák,a najednou to zhaslo jak baterka.Je tolik planet,a není možné,aby jsme byli jediný !
PROSTĚ SUPER, SUPER, ОФИГЕННО)) smiley
Avg pc tuneup serial gratis
Podle mého názoru Se mýlíte. Jsem si jistý. Mohu bránit svou pozici. Napište mi PM, mluvit. smiley
Youtube video capture software
Je to docela dávno, ale minulý rok na jaře v dubnu ( už si nepamatuji kolikátého dubna ) jsem usínal a díval se z okna. Bylo po desaté hodině večer a já uviděl zvláštní objekt, který se z čista jasna objevil a neuvěřitelně rychle měnil směry letu, jako by se otáčel na místě ( myslím že takové přetížení by žádný pilot nepřežil ). Asi za deset minut přiletěly 2 stíhačky a pokusily se ho obklíčit. teprve v ten moment jsem si uvědomil že to letí úplně potichu. Když se stíhačky přiblížily, tak ten objekt hodně zrychlil, a to tak že bych to přirovnal k lodi ze Star Treku s warp rychlostí :) a rychle zmizel. Chvíly jsem ho ještě hledal a asi za pět minut proletěl pomalu kousek od našeho domu v malé výšce ( zase žádný zvuk ) a vzdaloval se! V tu chvíli jsem viděl jeho tvar. Podobal se letounu SR-71 Blackbird, ale s kratším čumákem a velkým bílým světlem uprostřed a přišlo mi, že je o kousek vetší. Nevěřil jsem svým očím. Potom se už neukázal. Druhý den jsem to vyprávěl kámošovi, tak mě šokoval tím že to viděl taky! Stalo se to východním směrem od vesnice Krouna v Chrudimském okrese.
přesně jako je tohle napsáno tak jsme viděli také,šli si domů pro foták a když sme se vrátili tak světla byly pryč a bylo to taky v dubnu roku 1993,nechtělo se nám tomu ani uvěřit ale asi nějaké UFO existuje VVV.
Viktore viděli jsme s kámošema něco podobného v Dolních Bojanovicech letelo to hodně nízko a jako by to modře hořelo :) viděl jsem to jen já a kámoš ostatní byli tomu objektu otočení zády :)
Typuju protože to nebylo tak daleko
Zdarec, Viktore. Mám jen jeden dotaz: Podle čeho tipuješ průměr onoho objektu?
Potřeboval bych se zeptat dnes ve 21:47 v Dubňanech (Jihomoravský kraj, okres Hodonín) spatřil pravděpodobně UFO bylo více červené než žluté a bylo nízko. V průměru asi 30 metrů poté se vzdalovalo a poté vystřelil paprsek do nebe jako světlice a poté to zmizelo. Myslíte si že je to UFO?
24.03.2017 01:45:10
darkorbitzd

Co si přestavujete pod pojmem UFO?

mimozemšťany (71 | 73%)
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
UFO, mimozemšťané, kruhy v obilí, Area 51, Rsowell, UFO, Tunguzská záhada, Apollo 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one