UFO, mimozemšťané, kruhy v obilí
Zástupci mimozemských civilizací navštěvují Zemi již tisíce let

Zástupci mimozemských civilizací navštěvují Zemi již tisíce let, žijí tady a mají obavu, že lidé sami zničí svoji planetu. Ne, to není citát ze sci-fi filmu nebo z nějakého obskurního webu, to říká Paul Hellyer (90), bývalý kanadský ministr obrany.
Hellyer byl ministrem obrany v 60. letech minulého století a je podle všeho prvním tak vysoce postaveným funkcionářem z nejvyspělejších zemí, který tvrdí, že mimozemský život skutečně existuje. Interview s ním na toto téma odvysílala televize Russia Today 2. ledna.

Hellyer řekl, že 80 různých druhů mimozemšťanů pravidelně navštěvuje naši planetu. Tvrdil, že některé z nich dávno spolupracují například s americkými vojáky. Pocházejí prý z celé naší galaxie a také z ostatních hvězdných soustav. Všechny druhy kromě jednoho, nebo dvou, jsou podle Hellyera laskavé a chtějí pomoci lidem, ale jsou vázány pravidly, která jim to neumožňují. „Mají pravidla a jedno z nich stanovuje, že se bez vyzvání nemají míchat do našich záležitostí. To je možná jeden z důvodů, proč jsme jich až donedávna moc neviděli,“ dodal bývalý ministr.

Počet jejich návštěv podle něj narůstal po objevu jaderné energie a nukleárních zbraní. „Máme mnoho záznamů o UFO. Zřetelnější přítomnost mimozemské aktivity nastala poté, co jsme vynalezli atomovou bombu. Mimozemšťané jsou tím velice znepokojení a nechtějí, abychom atomovou bombu opět použili, protože vesmír je jen jeden a výbuch atomové bomby neovlivní jenom nás, ale i ostatní druhy. Mají veliký strach z toho, že budeme natolik hloupí a začneme opět používat jaderné zbraně, řekl Hellyer.

„Trávíme příliš mnoho času bojem, dáváme příliš mnoho peněz na vojenské účely a nedáváme dost chudým, nemocným a bezdomovcům. Znečišťujeme vodu, vzduch a zahráváme si s termonukleárními a atomovými zbraněmi, které mají katastrofální účinek na naši Zemi a na náš vesmír a to se jim hodně nelíbí,“ řekl kanadský exministr obrany. Tvrdí také, že některé moderní technologie jsme získali od mimozemšťanů. Jak se to přesně odehrálo, ale nepopisuje

Co si přestavujete pod pojmem UFO?

mimozemšťany (73 | 72%)
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
UFO, mimozemšťané, kruhy v obilí, Area 51, Rsowell, UFO, Tunguzská záhada, Apollo 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one