UFO, mimozemšťané, kruhy v obilí
Od letu Apolla 11 na Měsíc se čas od času objevují nejrůznější zprávy a „zaručená svědectví“ o tom, že odvrácená strana našeho souputníka slouží jako základna mimozemské civilizace. Příznivci konspiračních teorií mají jasno: „Něco tam určitě je. Nebylo právě tohle důvodem zastavení letů s lidskou posádkou na Měsíc? Proč jsme tam nakonec nepostavili stálou základnu? Bylo by to přece mnohem logičtější, než mít stanici na oběžné dráze bez jakéhokoli přístupu k surovinám a zásobám.“
Objevily se i zprávy, že první muž na Měsíci Neil Armstrong sdělil NASA, že mimozemšťané mají na odvrácené straně svou základnu a vzkazují nám, ať dáme od Měsíce ruce pryč.
Zní to dost šíleně, že? Jenže důstojník námořní zpravodajské služby Milton Cooper potvrdil, že mimozemská základna na Měsíci nejenže existuje, ale že ji „dobře informované kruhy“ evidují pod označením Luna. V jejím okolí probíhá rozsáhlá důlní těžba a mimozemšťané na ní „parkují“ své obří mateřské lodě, zatímco na průzkum k Zemi vysílají menší „létající talíře“.
10485882_1481421335437551_5678181572880160043_n.jpg

Co si přestavujete pod pojmem UFO?

mimozemšťany (73 | 72%)
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
UFO, mimozemšťané, kruhy v obilí, Area 51, Rsowell, UFO, Tunguzská záhada, Apollo 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one