UFO, mimozemšťané, kruhy v obilí
Ve vzdušných prostorách oblasti 51 byly údajně několikrát spatřeny mimozemské objekty. Díky těmto svědectvím vlastně vláda USA musela přiznat existenci oblasti 51. Na toto téma se můžeme dovědět například to, že někteří ufologové zacházejí do krajností a tvrdí, že americká vláda nejen, že UFO v základně S-4 ukrývá, ale že uzavřela něco jako pakt s mimozemskou civilizací a že jim poskytla Tuto oblast na Zemi výměnou za znalosti jejich civilizace. Poté jsem se dočetl, že v této základně zkoumají mrtvolky mimozemšťanů a jejich mimozemská plavidla.

Ostraha v Oblasti 51
Asi by vás zajímalo, jak to vlastně dělaj, že se jim do objektu nikdo nedostane. Zvládají to pomocí radarů, ostnatých drátů, výhružných cedulí, hlídek v bílých džípech, vrtulníků a stíhaček (připravených okamžitě startovat), detektrorů pohybu, kamer s termovizí atd. To vše v množství větší než velkém. Pokud se rozhodnete překročit hranice mezi světem a oblastí 51, v mžiku se u vás objeví hlídka, která si už s vámi poradí.

Nejznámějším svědkem, který vypovídal o této základně vcelku věrohodně, je Robert Lazar. Ten tvrdil, že na základně S-4 pracoval půl roku od prosince 1988 na několika strojích, které považoval za zařízení mimozemského původu. Pod povrchem pouště se prý nachází obrovský komplex, jehož vchod je velmi dobře maskován (tam prý sám pracoval). Je umístěn ve skále a otevírá se jako garážová vrata. Poté, co se zavře, naprosto splyne se skálou. Lazar je přesvědčen, že pracoval s mimozemským materiálem a s mimozemskými plavidly a že se setkal s mimozemskou inteligencí. Po této výpovědi Roberta Lazara někdo údajně zkoušel zastřelit, když jel autem domů, a bylo mu tvrdě vyhrožováno fyzickou likvidací. Následujících pět let byla americká nejvyšší místa bombardována otázkami na Oblast 51 a postupně zaháněna do úzkých. V roce 1994 vláda konečně povolila a existenci této základny přiznala. Tím předešla většímu tlaku.

Co si přestavujete pod pojmem UFO?

mimozemšťany (73 | 72%)
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
UFO, mimozemšťané, kruhy v obilí, Area 51, Rsowell, UFO, Tunguzská záhada, Apollo 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one